Aktuálne informácie

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

V rámci riešenia projektu FarmeR a z neho vyplývajúcich partnerských kompetencií, sa uskutočnila v dňoch 3.3.-9.3.2019 monitorovacia návšteva na Polytechnickej fakulte partnerskej Juho-uralskej štátnej univerzity.

vložil: Ing. Ján Csillag

V priestoroch Technickej fakulty SPU v Nitre 5. marca otvorili jedinečnú výstavu cirkulárnej ekonomiky na Slovensku. Návštevníci môžu vidieť viac ako dvadsať produktov a služieb firiem, ktorým nie sú cudzie pojmy ako recyklácia, ekodizajn, opätovné používanie, refurbishing, upcycling alebo zero waste. Podujatie je súčasťou medzinárodného projektu MOVECO.

vložil: Ing. Ján Csillag

V priestoroch priemyselného parku vo Vrábľoch sa 26. februára konalo slávnostné otvorenie nového výrobného závodu Auria Solutions Slovensko, s.r.o., na ktoré boli pozvaní zástupcovia Fakulty ekonomiky a manažmentu a Technickej fakulty SPU v Nitre.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Z rúk rektorky doc. Klaudie Halászovej si 25. februára prevzali menovací dekrét o udelení čestného titulu „profesor emeritus“ štyria odborníci SPU v Nitre. Vedecká rada SPU schválila návrhy fakúlt na udelenie čestných titulov 11. decembra 2018.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Dňa 20.2.2019 sa stretla hodnotiaca komisia V. ročníka súťaže o „NAJinovatívnejší stroj roka“ v zasadacej miestnosti dekanátu Technickej fakulty SPU v Nitre.