Aktuálne informácie

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Ani nepriaznivá predpoveď počasia na utorok, 12. septembra 2017 neubrala zamestnancom Technickej fakulty na entuziazme pri príprave 6. ročníka Športového dňa Technickej fakulty. Podujatie je každoročne organizované Vedením TF SPU v Nitre a Športovou komisiou pri FO OZ PŠaV TF SPU v Nitre pod záštitou dekana prof. Ing. Zdenka Tkáča, PhD., a predsedu organizácie doc. Ing. Miroslava Žitňáka, PhD.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

V dňoch 13. a 14. júna 2017 sa na Technickej fakulte SPU v Nitre konalo druhé stretnutie partnerov projektu MOVECO - Mobilising Institutional Learning for Better Exploitation of Research and Innovation for the Circular Economy.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Traja študenti inžinierskeho štúdia na Technickej fakulte sa pod vedením doc. Dr. Ing. Juraja Magu, zúčastnili na XI.  Medzinárodnej študentskej strojárskej konferencií na Univerzite Istvána Széchényiho v Győri.

vložil: Ing. Ján Csillag

Oslávte s nami 30 rokov programu Erasmus+ a zdieľajte vaše príbehy a zážitky, ktoré sú výsledkom úspešnej realizácie projektu alebo mobility. Ak si myslíte, že práve Váš Erasmus+ príbeh je zaujímavý a inšpiratívny pre ostatných, neváhajte a napíšte nám, my chceme o ňom počuť.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

V stredu 26. apríla 2017 sa v priestoroch Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre konala medzinárodná študentská vedecká konferencia pod názvom „Najnovšie trendy v poľnohospodárstve, v strojárstve a v odpadovom hospodárstve“.