Aktuálne informácie

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

V dňoch 19. až 21. septembra sa konala v Nitrianskom Rudne XLIX. Medzinárodná vedecká konferencia českých a slovenských univerzít, katedier a inštitúcií zaoberajúcich sa výskumom spaľovacích motorov.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Technická fakulta SPU privítala dňa 20. septembra 2018 jedenásťčlennú delegáciu z čínskej mestskej prefektúry Cangzhou vo východnej provincii Hebei. Stretnutie sa uskutočnilo v zasadacej miestnosti Dekanátu TF SPU.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

7. ročník podujatia Športový deň Technickej fakulty zorganizovalo Vedenie TF SPU v Nitre a Športová komisia pri FO OZ PŠ a V TF SPU v Nitre pod záštitou dekana prof. Ing. Romana Gálika, PhD., a predsedu organizácie doc. Ing. Miroslava Žitňáka, PhD.

vložil: Ing. Ján Csillag

Prezident Andrej Kiska vymenoval 55 nových vysokoškolských profesorov, menovací dekrét si prevzala aj prof. Zuzana Palková, vymenovaná v odbore výrobná technika, z Katedry elektrotechniky, automatizácie a informatiky TF.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Vo voľbách kandidáta na dekana TF SPU v Nitre, ktoré sa uskutočnili 11. 09. 2018 na zasadnutí AS TF SPU v Nitre, bol v prvom kole tajných volieb jednomyseľne zvolený  za kandidáta na dekana TF SPU v Nitre na funkčné obdobie 2018 - 2022 prof. Ing. Roman Gálik, PhD. Blahoželáme.