Športový deň Technickej fakulty

7. ročník podujatia Športový deň Technickej fakulty zorganizovalo Vedenie TF SPU v Nitre a Športová komisia pri FO OZ PŠ a V TF SPU v Nitre pod záštitou dekana prof. Ing. Romana Gálika, PhD., a predsedu organizácie doc. Ing. Miroslava Žitňáka, PhD.

V priestoroch bývalej vojenskej katedry sa stretlo vedenie fakulty a odborárov so zamestnancami aby už tradične týmto podujatím spoločne zahájili i nový akademický rok. Dekan fakulty v úvodnom príhovore okrem iného konštatoval, že akcia sa už od jej prvého ročníka teší veľkej pozornosti všetkých zamestnancov. Okrem už tradičných súťažných disciplín ako futbal, streľba zo vzduchovky, jazda zručnosti na traktore, si účastníci mohli otestovať i svoju silu.

Najväčšia pozornosť je však každoročne venovaná súťaži vo varení gulášu. Každé z deviatich zúčastnených družstiev už od rána čistilo a pripravovalo suroviny, ktoré by im zaručili popredné umiestnenie.

Počas celého podujatia nechýbala dobrá hudba, ale predovšetkým výborná atmosféra.