Agrokomplex 2015 s účasťou Technickej fakulty

Už štyridsiatydruhykrát lákal Agrokomplex v dňoch 20. 08. 2015 až 23. 08. 2015 svojich návštevníkov novinkami z oblasti poľnohospodárskej výroby, potravinárstva, obnoviteľných zdrojov energie, cestovného ruchu a modernej záhradnej architektúry.

Možnosť participovať svojou účasťou na tomto prestížnom medzinárodnom poľnohospodárskom a potravinárskom veľtrhu využila i Technická fakulta SPU v Nitre a už štvrtý rok v rámci samostatnej expozície na ploche P4 prezentovala svoje aktivity zamerané na vzdelávaciu činnosť a úspechy dosiahnuté v spolupráci  s podnikateľskou praxou. „Fakulta sa v spolupráci s podnikmi snaží prezentovať svoje aktivity navonok a využíva na to všetky možnosti, jednou z nich je prezentácia na výstavách či veľtrhoch“, konštatoval dekan prof. Ing. Zdenko Tkáč, PhD. Autoškola Akadémia nezabudla ani na detských návštevníkov a v rámci akcie „Mladý vodič“ im umožnila vyskúšať si jazdu na motorkách a traktoroch. Jazdu na traktore Zetor si však s  radosťou vyskúšali aj rodičia.