Dekan TF SPU v Nitre bol ocenený pri príležitosti 95. výročia založenia MU v Brne

V tomto roku si Mendelová univerzita v Brne pripomína 95. výročie svojho vzniku v roku 1919.  Významnú udalosť si spolu s predstaviteľmi domácich a zahraničných univerzít pripomenuli jej akademický funkcionári  a celá akademická obec 21. októbra 2014 na slávnostnom zasadaní vedeckej rady univerzity.

Súčasťou slávnostného aktu bolo i oceneniedlhoročnýchspolupracovníkov univerzity Pamätnou listinou Mendelovaj univerzity v Brne. Toto významné ocenenie „v súlade s tradíciou našej univerzity, založenej na úcte k ľudským hodnotám a k oceneniu ľudských schopností“ ako uviedol prof. RNDr. Ladislav Havel, CSc.,rektor univerzity, bolo udelené i prof. Ing. Zdenkovi Tkáčovi, PhD., dekanovi TF SPU v Nitre.

Srdečne blahoželáme.