Spoločnosť Muehlbauer Technologies s.r.o, Nitra rozširuje kapacity

Dňa 25. 9. 2015 boli oficiálne otvorené prevádzkové priestory II. etapy rozvoja spoločnosti. Na slávnostnom otvorení za účasti predsedu vlády SR Róberta Fica sa zúčastnili aj prodekan TF doc. Ing. Roman Gálik, PhD. a garant praxe Ing. Štefan Boďo, PhD.

Nové výrobné priestory majú 5000 m2 a prevádzka sa v nich postupne začala od januára 2015. Zamestnanie tu nájde približne 130 osôb. V rámci sprievodného programu sa 26. 9. 2015 uskutočnil futbalový turnaj na multifunkčnom ihrisku v parku v obci Ivanka pri Nitre. Technickú fakultu reprezentovalo mužstvo zložené zo zamestnancom fakulty. Turnaja sa zúčastnili aj mužstvá zo Srbska, Bosny a Hecegoviny, Nemeckej republiky a zo Slovenska. Otvorením novej výrobnej haly vznikajú ďalšie možnosti vzájomnej spolupráce a pevne veríme, že spolupráca medzi spoločnosťou Muehllbauer Technologies, s.r.o. Nitra a Technickou fakultou sa bude naďalej rozvíjať aj v budúcnosti.