ESNASA SLOVENSKO s.r.o. hľadá Kontrolóra kvality - Technik kvality

vložil: Ing. Ján Csillag

ESNASA SLOVENSKO s.r.o. je dcérska spoločnosť španielskej firmy Estampaciones Navarra S.A. Ide o mladú rozvíjajúcu sa spoločnosť, ktorej hlavnou náplňou je lisovanie kovových dielov za studena, bodové zváranie, odihlovanie v odihlovacích bubnoch a nástrojárstvo.

Hľadáme:

Kontrolór kvality - Technik kvality

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- činnosti súvisiace s kontrolou kvality, kontrola kovových dielov, meranie a vizuálna kontrola
- kontrola kvality materiálov, komponentov a výrobkov v procese výroby
- výrobné procesy a aktivity zamerané na odstraňovanie nedostatkov zistených pri kontrole kvality
- vypĺňanie príslušných formulárov v stanovenom termíne                                                                                                              - tvorba dokumentácie

Firma ponúka- zaškolenie zamestnancov a možnosť ďalšieho vzdelávania
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou
- práca v príjemnom prostredí                                                                                                                         - práca na zmeny (ranná, poobedná)

Hľadáme absolventa TF SPU, s manuálnou zručnosťou, presnosťou, spoľahlivosťou, samostatnosťou, zodpovedným prístupom k práci a ochotou učiť sa novým veciam.

V prípade záujmu prosím zašlite svoj profesijný životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na kvalita@esnasa.sk 0911 542 468