Aktuálne informácie

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

7. ročník podujatia Športový deň Technickej fakulty zorganizovalo Vedenie TF SPU v Nitre a Športová komisia pri FO OZ PŠ a V TF SPU v Nitre pod záštitou dekana prof. Ing. Romana Gálika, PhD., a predsedu organizácie doc. Ing. Miroslava Žitňáka, PhD.

vložil: Ing. Ján Csillag

Prezident Andrej Kiska vymenoval 55 nových vysokoškolských profesorov, menovací dekrét si prevzala aj prof. Zuzana Palková, vymenovaná v odbore výrobná technika, z Katedry elektrotechniky, automatizácie a informatiky TF.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Vo voľbách kandidáta na dekana TF SPU v Nitre, ktoré sa uskutočnili 11. 09. 2018 na zasadnutí AS TF SPU v Nitre, bol v prvom kole tajných volieb jednomyseľne zvolený  za kandidáta na dekana TF SPU v Nitre na funkčné obdobie 2018 - 2022 prof. Ing. Roman Gálik, PhD. Blahoželáme.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Počas a koncom letného semestra minulého akademického roka žila Katedra fyziky prípravami a realizáciou dvoch medzinárodných konferencií, ktoré sa uskutočnili z kapacitných aj ekonomických dôvodov paralelne.

vložil: Ing. Ján Csillag

Predstavitelia Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre a Al-Quds Open University v Ramalláhu, Palestína, podpísali dohodu o spolupráci v oblasti poľnohospodárstva medzi oboma stranami.